?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

gero tono taisyklės [recomended]

Jau pirmosios projekto lj_lithuanian gyvavimo dienos sukėlė keletą audrų stiklinėje, kas yra būdinga bet kuriai besikuriančiai bendruomenei.

Todėl nors ir nebūdamas "tikrasis" šio projekto narys, ėmiausi drąsios atsakomybės surašyti, keletą tarpusavio santykių principų, manau, ateityje padėsiančių išvengti nesusipratimų.

štai jie belowinasi:

  1. būti mandagiam ir geranoriškai nusiteikusiam visų kitų čia kaip nors dalyvaujančių atžvilgiu -- nereiškia būti lame (true).

  2. siekis komentuoti taip, kad tai neatrodytų kaip frontalinė priešprieša įrašui/komentarui -- visaip skatinamas, btw: liečiantis visus šio projekto narius nuo laisvų stebėtojų iki sugalvotojo.

  3. ypač sunkiais momentais, kai atrodo, kad visas pasaulis "prieš tave" patartina įkvėpti gryno oro, padaryti ilgėlesnę abusinimosi lj_lithuanian pauzę ir visviena nesiparinti bei išlikti mandagiam.

  4. pajutus savyje nesuvaldomą aistrą kritikai, patartina pasitikrinti tos kritikos konstruktyvumo lygį, jei žemas -- geriau patylėti (strictly recomended).

  5. šmaikštauti irgi atsargiau nei savuose bloguose -- aplink gyvi žmonės! btw: ne visi su tokiu pat giliu jumoro jausmu kaip tamsta.

  6. 1 updated: šias viršuj perskaitytas taisykles geriausia pradėti taikyti nuo savęs, tuomet visuotinas jų poveikis bus žymiai efektyvesnis.


kol kas tiek.

nakipelinus kokiems kitiems aistronašiniams įvykiams, galbūt bus papildyta.

mano nelabai švari lietuvių k. useinama šių taisyklių surašymui visai nereiškia, kad visas projektas lj_lithuanian bus toks pats, kaip jau minėjau, save priskirčiau prie laisvesnių stebėtojų -- be jokių įsipareigojimų bei amplua.

Comments

( 2 comments — Leave a comment )
wikiz
Nov. 18th, 2003 09:50 am (UTC)
Liux
 
pbg
Nov. 18th, 2003 01:31 pm (UTC)
belowinasi. turbo.
( 2 comments — Leave a comment )

Profile

logo
lj_lithuanian
Lithuanian LJ Translation

Latest Month

June 2008
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Page Summary

Powered by LiveJournal.com
Designed by chasethestars