?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Account

Kad neišsibarstytų diskusijos, darau tuos du postus. Pirmas klausimas:

Account.

Pasiūlymai? Tikrai žinau, kad per techninės anglų kalbos paskaitas dėstytuvas vertė kaip "sąskaita ir niekaip kitaip". Na, man asmeniškai be ryšio ir ne kitaip.

Iki šio siūlyta buvo.. "profailas", "vartotojo apybraiža".

.. Kiek man pačiam tekdavo tai pavadinti, eidavau per aplink (ne apie LJ šnekant)- pvz "if you don't yet have an account" atitikmuo lietuviškai būdavo "jei dar neturite vartotojo vardo ir slaptažodžio, ..".

UPD: "profilis" (varga);
UPD #2: "profilis" || "raktas" || "teisės" || (išsiverčiam perfrazavimu - see comments);

Comments

varga
Nov. 17th, 2003 09:20 pm (UTC)
"..Deja, profailas/profilis accountui pavadinti netinka: kalba eina apie autorizuoto priėjimo prie sistemos galimybę AKA vartotojo vardas+slaptažodis, o ne apie vartotojo nustatymų visumą aka profailas/profilis."

na nežinau, čia prasideda truputį ne mano sritis. bet bandau samprotauti taip: jei norint atskirti vartotojo nustatymų visumą nuo tos visumos dalies, kuri apsiriboja slapyvardžiu/vardu bei slaptažodžiu reikia kito termino angliškam 'account' tai vienas iš variantų greitai atbėgusių galvon būtų tiesiog -- raktas.

vėl (žr. čia) sakysim oi taip niekas nesupras bet užtai ir reikia susitarti (vėl ten pat siūliau) -- grobiam naujas teritorijas ar apsibrėžiam jau užkariautomis o "pervoprochodsų" laurus paliekam drąsesniems. minimas susitarimas (kaip ir ten) includina svetimkalbės formos rašymą sklaiusteliuose -- dėl patogaus visuotino aiškumo.

Profile

logo
lj_lithuanian
Lithuanian LJ Translation

Latest Month

June 2008
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Page Summary

Powered by LiveJournal.com
Designed by chasethestars