?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Visiškai asmeninė nuomonė


Nebe pirmą kartą mane atakuoja, kad darau alia wikiz_LJ vertimą. Alio? Jei aš savo nuožiūra atsirenku, kam leidžiu tiesiogai redaguot stringus, tai vadinama "organizavimu", kiek neša mano trumpas protas, ar jis jau per trumpas?

Kiekvieno teksto turinio suderinti nežadu, bet kai-kam jau užkliuvo, kad mes nesugebam išversti elementariausių žodžių. Jei man kyla abejonių ar yra keli variantai, ir manau kad reiktų pasitarti, taip ir darau. Jei jus nervina papildomi boxai friendlentoj, velniam stoti į community?

Žiūriu nuo seno taip yra - kažkas apsiima kažką organizuoti, daro viską kad įtikti bent daugumai, o kažkas garsiai viską iš šono kritikuoja, aiškindamas, kad viskas daroma ne taip!

Tiems, kas aiškina, kad iš to nieko nesigaus, ir kad į rezultatą bus baisu pažiūrėt - atsipalaiduokit. Niekas nepasikeis. Ir toliau bus galima naudoti dabartinį EN interfeisą, ir kitiems tikriems lietuviams pasakyti kad "kažkoks kvailys padarė superkvailą LT vertimą". Bus netgi galima kreiptis į LJ valdytojus (jei reikės, galėsiu duoti labiausiai geranoriškųjų kontaktus), pasakyti kad egzistuojantis LT vertimas daro gėdą lietuvai, ir padaryti tikrą, superprofesionalų vertimą. Jei paskutinės opcijos nežadat imtis, tai ko išvis tada oponuoti?

Tphu. Kartais pagalvoji, negi tik dėl to, kad būtum aprėktas, ir vėl kažką organizuoji? Nebūčiau principingas, tikrai spjaučiau į šitą vertimo reikalą pateisindamas visų skeptikų nuomonę.

Optimistiškos nuotaikos vardan, šitoje community visus per daug skeptiškus postus (apie paprasčiausiai neigiamas nuomones vieno ar kito vertimo atžvilgiu nekalbu) žadu paprasčiausiai trinti, taigi nesivarginam.

Comments

ollka
Nov. 18th, 2003 06:55 am (UTC)
Re: naivu ir kvailoka
Sekmės visiem, išeinu iš community, nusibodo ginčytis su idiotais.
Geros kloties verčiant LJ.
O jums, toothed, linkiu daugiau nesikabinėt prie žmonių, kurių nepažįstat, gerai?
2thed
Nov. 18th, 2003 07:07 am (UTC)
Re: naivu ir kvailoka
jus pati manes nepazinodama uzsipuolete ir paprashete mesti i jus akmeni. as ji pakeliau ir meciau. kai baigesi argumentai isvadinote kitaip manancius idiotais ir pabegote. tai lengviausia iseitis. kaip sakoma kai baigiasi argumentai pereinama prie kumsciu arba uzgauliojimu. nieko kito as ir nesitikejau...
wikiz
Nov. 18th, 2003 07:18 am (UTC)
Na viskas, baik jau. Atsibodai. Kontraargumentuot kiekvieną tavo erzelionę gaila laiko.
2thed
Nov. 18th, 2003 07:28 am (UTC)
jeigu butu gaila tai neberashytum o uzsiimtum vertimu. o dabar atiranda laiko ir uz ollka paadvokatauti. ko gero cia pagrindine tavo problema - kad kishiesi netgi i svetimu zmoniu diskusija. nebent ollka irgi tavo giminaite? ar pats turite kompleksa viska uz kitus daryti? taip ir persipleshti galima... chirurgija aisku dabar labai auskhtam lygyje bet jusu atveju ir ji gali buti bejege :-D

Profile

logo
lj_lithuanian
Lithuanian LJ Translation

Latest Month

June 2008
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Powered by LiveJournal.com
Designed by chasethestars