?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Visiškai asmeninė nuomonė


Nebe pirmą kartą mane atakuoja, kad darau alia wikiz_LJ vertimą. Alio? Jei aš savo nuožiūra atsirenku, kam leidžiu tiesiogai redaguot stringus, tai vadinama "organizavimu", kiek neša mano trumpas protas, ar jis jau per trumpas?

Kiekvieno teksto turinio suderinti nežadu, bet kai-kam jau užkliuvo, kad mes nesugebam išversti elementariausių žodžių. Jei man kyla abejonių ar yra keli variantai, ir manau kad reiktų pasitarti, taip ir darau. Jei jus nervina papildomi boxai friendlentoj, velniam stoti į community?

Žiūriu nuo seno taip yra - kažkas apsiima kažką organizuoti, daro viską kad įtikti bent daugumai, o kažkas garsiai viską iš šono kritikuoja, aiškindamas, kad viskas daroma ne taip!

Tiems, kas aiškina, kad iš to nieko nesigaus, ir kad į rezultatą bus baisu pažiūrėt - atsipalaiduokit. Niekas nepasikeis. Ir toliau bus galima naudoti dabartinį EN interfeisą, ir kitiems tikriems lietuviams pasakyti kad "kažkoks kvailys padarė superkvailą LT vertimą". Bus netgi galima kreiptis į LJ valdytojus (jei reikės, galėsiu duoti labiausiai geranoriškųjų kontaktus), pasakyti kad egzistuojantis LT vertimas daro gėdą lietuvai, ir padaryti tikrą, superprofesionalų vertimą. Jei paskutinės opcijos nežadat imtis, tai ko išvis tada oponuoti?

Tphu. Kartais pagalvoji, negi tik dėl to, kad būtum aprėktas, ir vėl kažką organizuoji? Nebūčiau principingas, tikrai spjaučiau į šitą vertimo reikalą pateisindamas visų skeptikų nuomonę.

Optimistiškos nuotaikos vardan, šitoje community visus per daug skeptiškus postus (apie paprasčiausiai neigiamas nuomones vieno ar kito vertimo atžvilgiu nekalbu) žadu paprasčiausiai trinti, taigi nesivarginam.

Comments

wikiz
Nov. 16th, 2003 12:26 pm (UTC)
Re: Visiškai asmeninė nuomonė - 2
Oli, nepyk, bet jau wellagain pasiėmiau dėl to, kad jos galimybes žinau daug geriau nei bet kurio iki šiol pasisiūliusio, visgi mano mergina.

Kolkas vyksta ir taip nemažas bardakas vien diskusijose, nenoriu jo didinti dar labiau plėsdamas dalyvaujančių ratą. Rytoj pirmadienis, tikiuosi kad atsibus ir kiti savanoriai (kolkas realiai tik mes dviese kažką ir padarėm).

Galų gale, vis dar bugina LJ naujos kalbos testavimas, taigi kol neįmanoma įsijungti lietuvių kalbos, nelabai skubėsim su jo vertimu, nes nėra kaip pažiūrėti darbo rezultatų.
ollka
Nov. 16th, 2003 02:27 pm (UTC)
Baik tu
Tos pastabos dėl negimtos kalbos buvo skirtos visai ne tau, o skeptikams, kurie linkę kritikuoti žmogų visiškai jo nepažinodami. Tau jokių pretenzijų neturiu ir viską puikiai suprantu. :))) Taika? ;)

Profile

logo
lj_lithuanian
Lithuanian LJ Translation

Latest Month

June 2008
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Powered by LiveJournal.com
Designed by chasethestars