?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Saviakai

"Fellow Friends" - vartotojai, kurie jus įsidėjo į friendlentą. Kaip puse velnio juos pavadinti lietuviškai? Iškart apačioj eina normalus šios frazės paaiškinimas, nes ir angliškas variantas savo prasmės nepaaiškina, bet vistiek, reikia rasti ką nors normalaus:)

"Saviakai"? skamba liux, bet netinka į visą semi-rimtą kontekstą:) Kas nors turi bent idėjų?.. nešauna niekas į galvą...
UPD #1: "fellow friends" vieta, jei ką, čia: http://www.livejournal.com/friends/edit.bml
UPD #2: "Yra draugu:"? (irina_belcikova variantas)
UPD #3: "Draugaujantys"? (wellagain variantas)

Comments

wellagain
Nov. 16th, 2003 10:41 am (UTC)
stringam (jei jau taip pavadinote) ne ant primityvių, bet esminių lj ideologijoj fražių.
dėl kitų dalyvių nežinau, bent jau wikiz ar hinca tikrai yra iš tų, kuriems lietuvių yra gimtoji ir pagrindinė. bet kas čia per amerikoniškas požiūris, kad dvikalbiai negali mokėt abiejų kalbų pakankamai gerai ar yra menkesni kokia nors kita prasme?
ir taip. dabar jau verčia visi, kas užsimano: nemokšos, neišmanėliai, nelietuviai, bet tie, kas miega su moderatoriais. patenkinau? jei ne, galit šitą klausimą nukreipt lj useriui wikiz ir sužinot, kodėl jis neanonsavo mano prisidėjimo.
2thed
Nov. 16th, 2003 11:29 pm (UTC)
nzn ka panele turi priesh amerikonus, bet tikrai ne kaip pasirodote prikabindami jiems kazkoki tai poziuri apie kuri bent jau as tikrai pirma karta girdziu (jaunas dar - daug ko negirdejau - pripazystu kad tai mano trukumas:)). IMHO maziau apibendrinimu ir daugiau vertimu. jeigu kas pradejo versti del garbes tai tikrai prashove - dar ilgai bus kabinejamasi prie vienu ar kitu zodziu ir fraziu. cia maziau atsikalbineti ir daugiau dirbti reikia :) to ir linkiu!
P.S. o su kuo miegate tai geriau kur nors kitur pasigirkite - bent jau man tai tikrai neidomu. o ir vertejus blashkys nuo darbo tokie pareishkimai ;)
wellagain
Nov. 17th, 2003 04:23 am (UTC)
tai, kad kažką pirmą kartą girdite ar nesuprantate sarkazmo, tai jūsų asmeninė problema. geriau baikime šitą diskusiją.

Profile

logo
lj_lithuanian
Lithuanian LJ Translation

Latest Month

June 2008
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Page Summary

Powered by LiveJournal.com
Designed by chasethestars